ZONA ISTOK: UBEDLJIV PORAZ MIDŽORA

Broj pregleda

Utakmica između FK Bor i FK Midžor završena je ubedljivim porazom gostujuće ekipe rezultatom 7:0.

FK Midžor - FK Timočanin, foto: Knjaževačke novine
FK Midžor – FK Timočanin, foto: Knjaževačke novine

Za ekipu Midžora nastupili su: Hristov, Raičić, Ranđelović L., Tasić D., Dojčinović, Milošević Đ., Ranđelović S., Stevanović (kapiten), Todorović, Milić, Živković, a u igru su još ušli: Nikodijević, Aleksić i Rangelov.

Od samog početka utakmice bila je očigledna razlika u spremnosti i kvalitetu između dve ekipe. Ekipa Bora pokazala je zašto je smatrana jednom od najkvalitetnijih u ligi, s obzirom na to da im predstoji borba za plasman u Srpsku ligu Istok.

Knjaževačka ekipa ,,Midžor“ pružila je solidan otpor u prvih pola sata igre, a može se reći i tokom celog prvog poluvremena, te je rezultat na poluvremenu bio 2:0. Međutim, u drugom poluvremenu ekipa Bora je pojačala tempo, dok je Midžor izgubio snagu, što je dovelo do ubedljivog poraza.

Iako je ishod utakmice bio težak, ovo nije bio neočekivan rezultat s obzirom na kvalitet protivnika. Igrači Midžora su dali svoj maksimum u trenutnim okolnostima i, što je najvažnije, ponašali se fer i korektno prema protivniku uprkos teškom porazu.

Sledećeg vikenda, u subotu, Midžor igra verovatno najvažniji meč ove polusezone u Kalni. U goste dolazi ekipa iz Majdanpeka, koja je takođe ove sezone ušla u Zonu Istok.