FK Timočanin na visini zadatka opravdao poverenje navijača!

Broj pregleda

Fudbaleri FK ,,Timočanin“ na meču koji je odigran u subotu, 13. avgusta, protiv ekipe ,,Meševo“ pokazali su spremnost i ono najvažnije – da su na visini zadatka pobedvši goste rezultatom 2:1 (1:0).

FK ,,Timočanin'' ilustracija, foto: Knjaževačke novine
FK ,,Timočanin“ ilustracija, foto: Knjaževačke novine

I jedna i druga ekipa nizale su šanse, ali je samo Timočanin iskoristio svoje prilike i na poluvreme otišao sa golom prednosti zahvaljujući Saši Stojanoviću uz asistenciju Radosavljevića.

U nastavku drugog poluvremana Knjaževčani su krenuli neumoljivo, a prvu priliku za domaće imao je Stojanović. U 49. minutu igrači Meševa kaznili su Timočanin posle gužve u šesnaestercu, jedini strelac za goste bio je Luka Petrović, dobro poznat fudbaler domaćem timu.

Krajnji rezultat, u korist domaćina, postignut je u 54. miunut nakon dva uzastopna kornera koji je na kraju iskoristio Sujić i glavom “pocepao“ mrežu protivnika.

Timočanin -Meševo 2:1(1:0)

Knjaževac – Stadion Gradski u  Knjaževcu. Gledalaca: 300. Sudija: Pavle Grujić (Niš)7. Strelci: S.Stojanović u 45. i Sujić u 54. za Timočanin, a L.Petrović u 49. minutu za Meševo.

Timočanin: Nakić 7, Milojković 7, Baltić 7, S.Stojanović 7,5, Zdravković 7, Sujić 7, B.Nikolić 7,5, Slavković 7 (od 61. U.Nikolić 7), I.Jovanović 7 (od 71. Stojadinović -), Radosavljević 7,5 (od 90. Božić-), Ristić 7 (od 46. M.Stojanović 7).

Meševo: Marković 7, Radovanović 7, Pavlović 7, Zdravković 7, L.Petrović 7 (od  80. Jevtić-), Smiljković 6,5, F.Petrović 7 (od 80. Pendo -), Ristić 6 (od 46.  Nikolić 7), Majdevac 6 (od 68.  Čolović 6), Savić 6,5, Raičević 6 (od 55. Živić 6).