Naslovna » Prijave za učešće u akciji „Najbolje iz Srbije“ do 12. februara

Prijave za učešće u akciji „Najbolje iz Srbije“ do 12. februara

Rok za prijave za učešće u akciji „Najbolje iz Srbije“ produžen je do 12. februara, do kada privrednici mogu da kandiduju svoje kompanije i brendove za ovo prestižno priznanje, saopštila je danas Privredna komora Srbije.

U saradnji sa Ministarstvom trgovine, turizma i telekomunikacija, PKS organizuje akciju trinaesti put, a ove godine će najbolji robni i korporativni brendovi biti izabrani u 24 kategorije, među kojima su i tri nove – Najbolji hotel u Srbiji, Najbolji „mali“ turistički smeštaj u Srbiji i Najbolji organski proizvod iz Srbije.

Tradicionalna akcija PKS i Ministarstva podiže vidljivost domaćih brendova, a priznanje koje je od 2004. ponelo 312 dobitnika u različitim kategorijama, postalo je merilo uspeha i tržišne prepoznatljivosti.

Glasanje počinje sredinom februara

Prateći moderne trendove i zahteve tržišta, akcija „Najbolje iz Srbije 2017“ osvežena je i inovirana, kako na planu metodologije i kategorija, tako i u pogledu interakcije sa učesnicima i potrošačima, jer je znatno pojednostavljeno prijavljivanje i glasanje.

Kriterijumi za izbor najboljih definisani su posebnom metodologijom, koja obuhvata analizu tržišno-finansijskih parametara, glasanje potrošača, poslovnih partnera i stručnjaka, kao i ocene žirija.

U žiriju su predstavnici Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija, Ministarstva privrede, Privredne komore Srbije i istaknuti stručnjaci iz sveta marketinga, komunikacija i medija, zaštite potrošača.

Glasanje počinje sredinom februara.

Od 2004., kada je akcija „Najbolje iz Srbije“ prvi put organizovana, nominovano je više od 1.700 brendova. Iz godine u godinu sve je više prijavljenih kompanija za ovo priznanje i sve više potrošača, privrednika i stručnjaka koji glasaju za najbolje.

Učešće u akciji je besplatno, prijavljivanje kompanija i glasanje je onlajn na zvaničnom sajtu www.najboljeizsrbije.com.

Izvor: Tanjug

31.07.2026.

Raste potražnja za peletom pred grejnu sezonu: Cene više neg…

Iako su letnje temperature i dalje visoke, građani širom Srbije uveliko razmišljaju …

31.07.2026.

Skupština Srbije nije izglasala nepoverenje Vladi

Narodna skupština Republike Srbije nije izglasala večeras nepoverenje Vladi Srbije. Za predlog …

31.07.2026.

Vraćena prethodna raspodela radnog vremena nastavnog osoblja…

Ministarstvo prosvete Vlade Republike Srbije saopštilo je juče da će na univerzitetima …

31.07.2026.

Vučić sutra počinje obilazak jugoistoka Srbije – prva …

Radna poseta jugoistoku Srbije počinje u opštini Knjaževac, gde će predsednik obići …

30.07.2026.

Danas je Ognjena Marija – jedan od najpoštovanijih praznika …

Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas, 30. jula, obeležavaju praznik Svete …

29.07.2026.

Koncertima Jovane Pajić i Tanje Savić završeno 65. izdanje F…

Koncertima Jovane Pajić i Tanje Savić, održanim kod Gurgusovačke kule pred velikim …

Najnovije na portalu

27° min 25° / max 28°
Vedro Vlažnost: 51%
Pet 07.08
20° / 36°
Sub 08.08
23° / 37°
Ned 09.08
19° / 35°
Pon 10.08
19° / 36°

Povezano...

[kl_kursna_top]
Za koga ćete glasati na lokalnim izborima 2026.

Lokalni izbori u Knjaževcu

Glasanje je završeno ili još nije počelo.
Srpska napredna stranka
69%
Studentska lista
16%
Opozicioni blok
7%
Neka četvrta opcija
3%
Ne izlazim da glasam
3%
Ne želim da se izjasnim
2%

Crkveni kalendar

Nema podataka u crkvenom kalendaru za ovaj datum.
Komentar ide na moderaciju.

Pravila komentarisanja:
• Budite kulturni i na temu
• Nema govora mržnje i uvreda
• Moderator zadržava pravo uklanjanja komentara

Nema komentara. Budite prvi!

Reklamni prostor