Uspeh Knjaževčana na takmičenjima u Beogradu, Jagodini i Boru!

Broj pregleda

Dana 02.10.2021. godine, održano je takmičenje u Bodybuilding-u i Fitness-u u Jagodini, pod nazivom Jagodina Open.

Na ovom takmičenju nastuilo je 134 takmičara iz osam različitih zemalja i to iz: Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Crne Gore, Austrije, Kirginstana i Makedonije.

Za Powerlifting i Bodibuliding sportski klub “Knjaževac” nastupilo je 3 takmičara.

Ivan Savić nastupio je u kategoriji juniora u Bodybuildingu do 75kg, gde je osvojio četvrto mesto u veoma jakoj konkurenciji.

Dušan Savić nastupio je u kategoriji Classic Physique Open, gde je osvojio sedmo mesto u veoma jakoj konkurenciji.

Denis Aleksić nastupio je u dve kategorije, Men’s Physique do 180cm i kategoriji Games Classic Bodybuilding Open. U kategoriji Men’s Physique do 180 cm Denis Aleksić je osvojio četvrto mesto, a u kategoriji Games Classic Bodybuilding Open u kojoj je debitovao osvojio je sedmo mesto.

TAKMIČENJE U BORU

Dana 09.10.2021. godine, održan je bodibilding i fitnes Memorijalni Kup „Novica Pauljičić“ u Boru. Na Kupu su nastupili takmičari iz 3 različite države i to iz: Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Za Powerlifting i Bodybuilding sportski klub “Knjaževac” nastupili su Ivan Savić i Denis Aleksić.

Ivan Savić nastupio je u dve kategorije, Junior Bodybuilding do 75 kg  i Bodybuilding Open. U kategoriji Junior Bodybuilding do 75 kg  osvojio je zlatnu medalju i pehar za najboljeg juniora, a u kategoriji Bodybuilding Open osvojio je srebrnu medalju.

Denis Aleksić nastupio je u dve kategorije, Men’s Physique preko178cm i Classic Bodybuilding do 180 cm.

U kategoriji Men’s Physique preko 178 cm Denis Aleksić je osvojio zlatnu medalju i pehar za najboljeg takmičara u ovoj kategoriji, a u kategoriji Classic Bodybuilding do 180 cm osvojio je srebrnu medalju.

TAKMIČENJE U BEOGRADU

Dana 10.10.2021. godine, održano je takmičenje u Bodybuilding-u i Fitness-u u Beogradu, pod nazivom ,,Ahilej Open“. Na takmičenju je nastupilo oko 60 takmičara iz 4 različitih zemalja i to iz: Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Hrvatske.

Za Powerlifting i Bodybuliding sportski klub “Knjaževac” nastupilo je 3 takmičara.

Aleksandar Cirić nastupio je u karegriji Bodybuilding preko 90kg, gde je osvojio četvrto mesto.

Sobzirom da je zbog spajanja kategorija Ivan Savić sa svojih 64 kg. morao nastupiti sa težim takmičarima i to u dve kategorije, Junior Bodybuilding Open i Bodybuilding do 80 kg ostvario je odlične rezultate u kategoriji Junior Bodybuilding Open Ivan je osvojio peto mesto, a u kategoriji Bodybuilding do 80kg osvojio je treće mesto.

Denis Aleksić takmičio se u kategoriji Men’s Physique do 178 cm, gde je osvojio drugo mesto u jakoj konkurenciji.

Takmičare Pauerlifting i Bodibilding sportskog kluba “Knjaževac” očekuju još Državno prvenstvo u Bodibildingu u Beogradu 16. oktobra i Gala kup u pauerliftingu koji će se održati u Vladičinom Hanu 23 oktobra.

Odlazak na ova takmičenja pomogli su Lokalna Samopurava i Sportski Savez Knjaževac.