Predsednik opštine Knjaževac Milan Đokić sa saradnicima obišao je radove na kompleksu Sportsko-rekreativnog centra bazena „Banjica“, gde se trenutno izvode brojna unapređenja kako bi objekat bio pristupačniji i sadržajniji za sve posetioce.

U toku su radovi na uređenju toaleta i izgradnji rampe za osobe sa invaliditetom, čime će se značajno poboljšati pristupačnost samog objekta.
Pored toga, sređuju se i sportski tereni – postojeći tereni za rukomet i basket dobijaju novo ruho, dok se paralelno grade i dva nova terena za odbojku na pesku.
Za najmlađe posetioce gradi se moderno igralište, a veliki infrastrukturni iskorak predstavljaju i radovi na dva nova parkinga koji će obezbediti ukupno 109 parking mesta – kako za posetioce bazena, tako i za službena vozila.
Cilj ovih radova je da se kompleks „Banjica“ uredi kao savremeni sportsko-rekreativni centar dostupan svim građanima i posetiocima.